همانطور که می دانید,تهران مناطق زیادی دارد که شرکت های مختلف حمل بار در آنها فعالیت دارند و شما می توانید با اشخاص مختلفی کار کنید.اما باید بگوییم که بسیاری از خودروهای حمل بار در فرمانیه موارد لازم برای انجام کار شما را ندارند و ممکن است در حین کار دچار مشکل شوید.برای مثال بسیاری از مواقع دیده شده است که افراد بارنامه و بیمه صادر نمی کنند و ممکن است آسیب های جدی به شما وارد شود. یکی از مزیت های منطقه فرمانیه نسبت به بسیاری از مناطق تهران این است که معمولا خیابان ها و کوچه های خلوتی داشته به همین خاطر کار به سرعت و بدون مشکل پیش خواهد رفت و تنها مورد این است که یک فضا برای خاور یا خودروهای دیگر وجود داشته باشد تا بارگیری انجام شود.البته در نظر داشته باشید که گروه ظریف بار خدمات حمل بار در زعفرانیه و تمام نقاط تهران را بر عهده دارد و بار شما از مبدا به هر نقطه ای از ایران انتقال پیدا خواهد کرد.

نحوه انجام باربری در فرمانیه

شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که نحوه انجام کار به چه شکل می باشد و این کار چه مدت زمان نیاز دارد.برای زمان که قطعا ما حرفی نمی توانیم بزنیم و دلیلش هم این است که معمولا هیچ اطلاعی از حجم کار و محل مورد نظر (مبدا و مقصد) نداریم.اما به طور کلی حداقل نیاز به 2 ساعت زمان برای بارهای کوچک و تا 10 ساعت برای بارهای حجیم نیاز است.ما همیشه سعی می کنیم که به هیچ عنوان آسیبی به ساختمان و وسایل شما وارد نشود و به همین خاطر از زبده ترین راننده ها و کارگران استفاده می کنیم و جای نگرانی نیست. از طرفی دیگر تمام خدمات ما شامل بارنامه و بیمه می شود که البته خود مشتری می تواند مبلغ بیمه را افزایش دهد و همه چیز بستگی به خودتان دارد.     اتوبار فرمانیه  

هزینه انجام باربری در فرمانیه

یک نکته مثبت در رابطه با شرکت ظریف بار این است که محل مورد نظر هیچ تاثیری در قیمت ندارد و اینطور نیست که در مناطق بالاتر ما بخواهیم هزینه بیشتری از شما بگیریم.تمام نرخ ها طبق مصوبه هستند و همه موارد قبل از انجام کار به شما گفته خواهد شد. از جمله مهمترین مواردی که در رابطه با کار خودمان می توانیم به آن اشاره کنیم عبارتند از :    
  • تمام کارهای مورد نظر توسط گروه ما انجام خواهد شد.
  • بسته بندی ها با کمک بهترین مواد اولیه صورت می گیرد.
  • تمام وسایل شما شامل بیمه می شود و مبلغ بیمه هم قابل افزایش است.
  • ما برای مشتریان احتمالی خودمان یک مشاوره رایگان تلفنی در نظر گرفته ایم که تنها کافیست همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
  • برای مشتریان چندین باره تخفیفات خاصی در نظر گرفته ایم که فصلی بوده و می بایست با کارشناس مربوطه صحبت کنید.
  • نکته آخر هم اینکه ما به هر نقطه از ایران انتقال خواهیم داد و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.
ما برای حمل بار و اثاثیه منزل از بهترین خودروها استفاده می کنیم و تمام خودروها به شکل ماهانه چک می شوند تا مبادا مشکلی برای مشتریانمان به وجود بیاید.

چرا نیاز به یک شرکت برای حمل بار داریم؟

بسیاری از مواقع دیده شده است که افراد برای کاهش هزینه های خود اقدام به گرفتن خاور و کارگر از بیرون می کنند و این تصور را دارند که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.اما باید بگوییم که انجام این کار اصلا مناسب نیست و ممکن است مشکلات زیادی برایتان به وجود بیاید.برای مثال ممکن است یکی از افراد آسیبی به وسایل شما بزند یا اینکه چیزی گم شود که شما هم هیچ کاری از دستتان بر نخواهد آمد.به همین خاطر است که همیشه گفته ایم از شرکت های ثبت شده و معتبر در این زمینه استفاده کنید. فقط دوستانی که می خواهند همه چیز را خودشان انجام دهند باید برای بسته بندی هم فکری کنند و اینطور نباشد که تمام وسایل به شکل آزاد داخل خاور قرار گیرند!

بهترین شکل حمل بار در فرمانیه

قطعا این مورد برایتان به وجود آمده است که بهترین شرکت برای حمل اثاثیه منزل در فرمانیه کدام است و اصلا می توان فهمید که کدام بهترین هستند؟ در جواب باید بگوییم که هر شرکتی یک سری خدمات با قیمت های متفاوتی (اندک) ارائه می کند و شما می توانید باتوجه به مواردی مانند قیمت,بارنامه و بیمه تصمیم درست بگیرید.البته یکی از مزیت های شرکت های برتر وجود خودروهای سالم در کنار کارکنان حرفه ای می باشد که می توانند کار شما را در زمان مناسبی انجام دهند. تنها کاری شما می بایست در طول باربری انجام دهید این است که به تیم ما بگویید که جعبه یا بسته بندی مورد نظر حساس هستند یا خیر (برای انتقال اینگونه وسایل نیاز به حساسیت بیشتری می باشد).

سخن آخر

در آخر هم این مورد را به شما بگوییم که می توانید همین حالا با ما تماس گرفته و از تخفیف ویژه خود (مشتریان سایت) استفاده کنید.قبل از شروع کار حتما تمام موارد اضافی به شما گفته می شود و بعد از توافق کار شروع می شود.