امروزه صنعت حمل و نقل در کنار باربری به عنوان یکی از پر تقاضاترین صنعت ها به حساب می آیند که به همین خاطر شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت خودشان را شروع کرده اند.برای درخواست باربری در نیاوران و سایر نقاط مشترک شما می توانید از شرکت ها یا حتی اشخاص زیادی کمک بگیرید که هر کدام یک سری نقاط ضعف و قدرت دارند.البته این مورد را در نظر داشته باشید که متاسفانه افراد زیادی بدون ثبت شرکت و بیمه قدام به انجام این کار می کنند که به هیچ عنوان نباید به سمت آنها بروید! دلیلش هم این است که اگر مشکلی در حین انجام کار به وجود بیاید یا اینکه بارهای شما آسیب ببینند,شخصی پاسخگو نخواهد بود. قطعا شما دوستان می دانید که نیاروان جزو مناطق خوب تهران به حساب می آید و به همین خاطر ممکن است شما به این فکر کنید که ما تعرفه بیشتری را برای مناطق 1 در نظر گرفته ایم که باید بگوییم به هیچ عنوان اینطور نیست و تمام تعرفه ها بر طبق دستوراتی هستند که به صنف باربری داده شده است.

تعرفه باربری در نیاوران

یکی از مواردی که می بایست به آن دقت داشته باشید این است که ما نمی توانیم بدون در نظر گرفتن شرایط و مبدا یک تعرفه ثابت یا حتی حدودی بدهیم و هزینه انجام این کار به موارد مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از :
  • مبدا باربری و اینکه آیا محل مورد نظر برای انتقال وسایل ساختان مناسب می باشد یا خیر.
  • مقصدی که قرار است بار به آنجا انتقال پیدا کند (ما به هر نقطه از ایران حمل خواهیم کرد).
  • واحد مورد نظر در طبقه چندم قرار دارد و آیا می توان با کمک آسانسور باری انتقال داد یا خیر.
  • حجم کاری که قرار است انجام شود هم از جمله موارد حائز اهمیت می باشد.
  • تعداد کارگران و ماشین هایی که برای باربری نیاز است.
یکی از مزیت های نیاوران این است که راه ها چندان شلوغ نیستند و به همین خاطر تیم ظریف بار می تواند در کمترین زمان ممکن و همراه با رعایت تمام نکات ایمنی,کارهای شما دوستان عزیز را انجام دهد.

اتوبار و باربری ارزان در نیاوران؟

قطعا این سوال برای بسیاری از شما به وجود آمده است که چطور برخی از شرکت ها قیمت های کمتری را ارائه می دهند؟ در جواب باید بگوییم که شرکت هایی که بسیار ارزان هستند معمولا بارنامه نداشته و از آن طرف هم قطعا وسایل شما شامل بیمه نخواهد شد و می بایست به خوبی مراقب باشید.البته باید این مورد را بگوییم که تعرفه های ظریف بار نسبت به بسیاری از همکاران عزیز کمتر بوده و شما می توانید  با خیالی راحت کار را شروع کنید. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از سپردن کار,در ابتدا با چندین شرکت و امکانات آنها آشنا شوید و سپس از بین موارد باقی مانده یکی را انتخاب کنید. اتوبار نیاوران

معرفی بهترین اتوبار نیاوران

متاسفانه بسیاری از مواقع دیده شده است که شرکت های خودشان را بهترین معرفی می کنند و ما هم هیچ زمان دقیق متوجه نشده ایم که دلیل صحبت آنها چیست,اما باید بگوییم که یک شرکت مناسب باید از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار بگیرد و از طرفی دیگر هم نیاوران جزو محدوده هایی به حساب می آید که کار باید به تمیزترین شکل ممکن انجام شود. پیشنهاد ما به شما این است که اگر به دنبال بهترین هستید,بهتر است همین حالا با گروه ظریف بار تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان خودتان استفاده کنید. توجه داشته باشید که اتوبارهای زیادی در منطقه نیاوران و سایر نقاط از جمله زعفرانیه وجود دارد و شما باید با چشمی باز اقدام به سفارش کنید.خوشبختانه ما هیچ زمان نگفته ایم که بهترین هستیم و همیشه سعی داریم تا خدماتی که ارائه می دهیم,تعرفه ای منطقی داشته باشد و از طرفی دیگر کار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

سخن پایانی

در این بخش ما می خواهیم یک سری موارد خاص را مورد بررسی قرار دهیم.برای مثال ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که ایا هزینه های اضافی بابت ترافیک بر عهده شما است یا شرکت؟ اگر بخواهیم به شکل کاملا منطقی به این موضوع نگاه کنیم باید به شکل ساعتی حساب کنید و به همین خاطر اگر ترافیک نباشد یا مشکلی در حین انجام کار به وجود نیاید,قطعا شما هزینه اضافی نخواهید پرداخت. یکی دیگر از مواردی که بهتر است به آن اشاره کنیم این است که افزایش تعرفه سوخت از جمله گازوئیل قطعا می تواند در هزینه حمل بار شما دوست عزیز تاثیر داشته باشد.بهترین کار این است که در ابتدا با کارشناسان ما در رابطه با کار خودتان صحبت داشته باشید و بعد از فیکس و مشخص کردن تمام موارد کار را شروع کنیم و بارنامه صادر شود. در آخر هم این مورد را به شما بگوییم که ممکن است برخی از اجسام به نسبت سنگین هزینه اضافی (بسیار اندک) برایتان داشته باشد و بسیاری از شرکت های حمل بار هیچکدام از این نکات را به شما نمی گویند و بعد از انجام کار متوجه خواهید شد که هزینه شما بسیار بیشتر شده است.